سوالات متداول

سبدگردان نجم راهکارهای متنوع سرمایه گذاری (سبدگردانی) مهیا نموده است که باتوجه به ریسک پذیری، افق سرمایه گذاری و سایر خصوصیات به مشتریان خود پیشنهاد میکند. با کلیک بر روی لینک « مشاوره رایگان سرمایه گذاری » می توانید مشاوره دریافت کنید.

براساس میزان ریسک پذیری سرمایه گذار، سبدگردان ترکیبی از انواع اوراق بهادار اعم از سهام و اوراق درآمد ثابت و حتی گواهی سپرده بانکی را به پرتفوی اختصاص می دهد.

با کلیک بر روی لینک « ورود سرمایه گذار » از طریق نام کاربری و رمز عبور خود وارد حساب کاربری خود شده و از جزئیات سبد خود مطلع شوید.

اگرچه بدلیل هم راستا بودن منافع سبدگردان با مشتریان عزیز ، نجم تلاش میکند به بهترین بازدهی ممکن دست یابد اما با توجه به ماهیت بازار سرمایه و وجود انواع ریسک های مالی، نمی توان انتظار سود قطعی از سبدگردانی را داشت. البته ناگفته نماند برای آندسته از افراد که از ریسک پذیری پایینی برخوردارند نجم راهکار سبدگردانی "آسوده" را طراحی نموده تا با حداکثر توان به پوشش نیاز های مشتریان در بالاترین سطح ممکن بپردازد.

سبدگردان نجم با ارائه راهکار سبد آسوده که متشکل از اوراق و ابزارهای مالی بدون ریسک یا قابلیت پرداخت سود ماهیانه است این امکان را مهیا نموده است. جهت آشنایی بیشتر با ویژگی ها و شرایط این طرح سرمایه گذاری میتوانید به قسمت راهکارهای سرمایه گذاری مراجعه نمایید.

بله، سبدگردان نجم با بهرگیری از جدیدترین و ایمن‌ترین سامانه‌های نرم افزاری مدیریت سبد قابلیت مشاهده و رصد فعالیت‌های خود را برای مشتریان بوجود آورده است. علاوه براین‌، تیم تحلیل و سبدگردان گزارشات اختصاصی ادواری از عملکرد سبدهای اختصاصی به مشتریان محترم ارائه می‌نمایند.

بله، سبدگردان نجم دارای مجوز قانونی و رسمی فعالیت می‌باشد که بصورت ادواری تمدید می‌گردد. همچنین تمامی فعالیت‌های این شرکت تحت نظارت سازمان بورس اوراق بهادار می‌باشد.

بله، این امکان وجود دارد تا سهام و سایر اوراق بهادار به عنوان آورده فرد محسوب شود. البته سبدگردان نجم ابتدا ، جهت حصول اطمیان نسبت به اجرای تعهدات خود، میزان نقدشوندگی و ریسک متحمل به سبد اختصاصی را بررسی مینماید و ممکن است از پذیرش برخی از سهام معذور باشد.

حداقل سرمایه قابل پذیرش (مجموع وجوه نقد، سهام و اوراق بهادار) در سبدگردان نجم با توجه به راهکار انتخابی مشتری متفاوت است. که باتوجه به هزینه‌های عملیاتی و سایر هزینه‌ها مشخص می‌گردد. در حال حاضر کمترین میزان سرمایه لازم در راهکار سبد آسوده به میزان یک میلیارد تومان و بیشترین راهکار سرمایه گذاری سبد هم افزار به میزان 10 میلیارد تومان مشخص تعیین شده است.

بله، سرمایه گذار می‌تواند در طی مدت قرارداد خود بخش یا کل سرمایه تحت مدیریت سبدگردان را برداشت نماید. سبدگردان پس از دریافت کتبی، ظرف 2 تا 5 روز کاری وجه را پرداخت می‌نماید. اما باید توچه داشت ممکن است شرایطی مانند متوقف بودن نماد معاملاتی یا سایر استثنائات این فرآیند را با تاخیر مواجه سازد

بخش اصلی کارمزد سبدگردان حاصل از سودآوری بیش از نرخ سود بدون ریسک (سود بانکی) است. بنابراین منافع سبدگردان و سرمایه گذار در راستای یکدیگر بوده و اگر سود حاصل شده کمتر از سود بانکی باشد تمام آن به سرمایه گذار تلعق می‌گیرد. و سبدگردان برای حداکثر سازی منافع خود سعی در بیشینه سازی سود مشتری خود خواهد داشت. با این حال باید توجه داشت که سرمایه گذاری در سهام با ریسک همراه بوده و احتمال زیان برای سرمایه گذار وجود دارد

بله، راهکار سرمایه گذاری سبد آسوده مبتنی بر اوراق و ابزارهای درآمد ثابت بدون ریسک میباشد که سبدگردان نجم تلاش میکند برای آن بازده‌ای بیش از سود سپرده‌های بانکی خلق نماید. جهت اطلاعات بیشتر از امکانات این راهکار میتوانید به قسمت راهکارهای سرمایه گذازی یا قسمت مشاوره رایگان آنلاین مراجعه فرماید.

سبدگردان یک شرکت رسمی تحت نظارت می‌باشد که مدیریت سهام و اوراق بهادار افراد حقیقی و حقوقی را بر عهده می‌گیرد. سبدگردان به دلیل برخورداری از امکانات سخت افزاری و نرم افزاری مناسب همچون تحلیل‌گران و معامله‌گران متخصص و مجرب، سامانه‌های ارزیابی- تحلیل و معامله‌گری هموشمند پیشرفته‌‌ تلاش دارد تا حداکثر منفعت و سود را برای سرمایه گذاران خلق نماید. امکاناتی که در حالت عادی برای سرمایه گذاری بصورت انفرادی مهیا نیست